mini

O nas

Gabinet podologiczno-kosmetyczny ,,Zdrowe Piękno" na rynku kosmetycznym działa od 2007 r.

Jest to miejsce, gdzie można czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów.

W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizjemy się w zabiegach podologicznych - specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Do wykonywania zabiegów używamy kosmetyków najlepszej jakości.

Zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, higienę i bezpieczeństwo. Wszystkie zabiegi są wykonywane przy pomocy najwyższej jakości sprzętu, sterylnych narzędzi i jednorazowych akcesoriów. Narzędzia wielorazowego użytku są po każdym zabiegu dezynfekowane, myte, czyszczone w myjce ultradźwiękowej i sterylizowane w autoklawie.

Dzień po dniu pracujemy nad polepszeniem jakości świadczonych przez nas usług i podnoszeniem naszych kwalifikacji.

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony w gabinecie ,Zdrowe Piękno" to czas relaksu i prawdziwych przyjemności.

Gabinet Zdrowe Piękno dwa razy z rzędu zajął pierwsze miejsce w powiecie starachowickim w plebiscycie „Echa Dnia” – „Świętokrzyski Laur Piękna”. Nasz gabinet został dwukrotnie nagrodzony Świętokrzyskim Laurem Piękna w 2011 i 2012 roku - gdzie otrzymał 1 miejsce, jako najlepszy salon kosmetyczny w powiecie starachowickim.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem